Witamy

W Restauracji Śląskiej

Klub muzyczny

W legendarnym Spodku

Klub muzyczny Spodek to imponujący lokal w prestiżowym miejscu. Nowoczesne i efektowne wnętrze w połączeniu ze pysznym jedzeniem i szerokim wyborem znakomitych drinków czyni z klubu idealne miejsce na zorganizowanie świetnej zabawy. Planujesz osiemnastkę? Wieczór panieński albo kawalerski? Chcesz fetować ważną dla Ciebie okazję albo świętować sukces w wyjątkowym miejscu? Mamy wszystko, czego potrzebujesz!

Klub wyposażony jest w wysokiej klasy sprzęt muzyczny, na którym o odpowiednią oprawę organizowanego przez Ciebie wydarzenia zadba DJ. Dodatkowo do Twojej dyspozycji oddajemy system emisji obrazu, składający się z ekranów LCD różnej wielkości, a także ruchomych kamer. Na specjalne życzenie zadbamy o urozmaicenie Twojej imprezy pokazami tanecznymi lub popisami umiejętności barmańskich. Na Ciebie i Twoich gości czeka w naszych progach 40 miejsc siedzących, choć w całym lokalu jednocześnie może bawić się nawet 100 osób!

Klub muzyczny znajduje się w samym sercu Katowic, w podziemiach Restauracji Śląskiej w Hotelu Diament Spodek. Miejsce to od dziesięcioleci związane jest z dobrą zabawą, ponieważ to właśnie tu funkcjonował przed laty jeden z pierwszych klubów muzycznych w stolicy Górnego Śląska.

Skorzystaj z naszego doświadczenia w organizacji niezapomnianych imprez. Zadzwoń i przedstaw swoje oczekiwania, a my zorganizujemy wszystko tak, jak tego pragniesz. Zarezerwuj klub muzyczny Spodek już teraz!

Skontaktuj się z nami:

Bartłomiej Matyja – Manager Restauracji
tel.: 667 775 776
e-mail: bmatyja@hotelediament.pl

Kontakt

Napisz do nas

Restauracja Śląska

al. Korfantego 35, 40-005 Katowice
+48 32 320 00 88
restauracjaspodek@hotelediament.pl

Hotele Diament S.A.
NIP: 645-000-06-06
Regon: 270521860
Kapitał Zakładowy 86 001 000 PLN
KRS 0000355866

Opinie

My oczami naszych gości

circle

© Restauracja Śląska 2017.

Góra strony